EMISTAR s.r.o.

EMISTAR s.r.o.

EMISTAR s.r.o.

Prodej silné, kvalitní a oblíbené německé značky OPEL, která v poslední době získává jedno ocenění za druhým, byl zahájen v našem autosalonu v říjnu 2010. Její silnou stránkou je mimo pověstné německé kvality také nadčasový, elegantní design, kterým se mohou pochlubit zejména nové modelové řady a také zaměření na bezpečnost, což je v dnešní době velmi důležité. Samozřejmostí je spolehlivý autorizovaný servis.

Značka OPEL nabízí novou designovou linii svých modelových řad. Ať už si pořídíte menší Corsu, skvělou novou Astru, inovovanou a oceňovanou Merivu nebo luxusní Insignii, která byla vyhodnocena jako nejméně poruchový vůz roku 2010, vždy budete spokojeni, jak s jízdními vlastnostmi, tak s širokou škálou doplňkové výbavy, ale také s růstem Vaší prestiže. Objednejte se na testovací jízdu a neváhejte se přijít přesvědčit „na vlastní kůži“.

Od roku 1998 bylo sídlo autosalonu na Příborské ulici, výhodně situováno na hlavním tahu Olomouc - Český Těšín. Dnes je sídlo autosalonu na ulici 17.listopadu 2337, výhodně situováno na dálnici ve směru z Ostravy do Frýdku-Místku (sjezd k Baumaxu či Hypernově).Široký výběr nabízených modelů aut Opel je neustále doplňován novými, s širokým výběrem modelů a barev.

V našem autosalonu nabízíme široké možnosti financování a svým klientům zajišťujeme spolupráci s největšími leasingovými společnostmi a pojišťovnami. Velmi výhodná spolupráce je uzavřena s ČSOB Leasing a.s. a společností UNICREDIT Leasing a.s.. Z pojišťovacích institucí pak Allianz, UNIQA, Kooperativa nebo Česká pojišťovna, není však žádný problém zajistit pojištění vozidla i u jiných společností.

Přijďte se přesvědčit o našich kvalitách a celoročních bonusech pro Vás. Budete mile překvapeni…

Kontaktní formulář

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Zpracování vašich výše uvedených osobních údajů probíhá v souladu se směrnicí GDPR a dále v souladu s platnou právní úpravou zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Vaše uvedené osobní údaje, kterými jsou vaše jméno, příjmení, telefon, e-mail, popř. adresa budou výhradně použity ke kontaktu autorizovaného dealera Opel, společností EMISTAR s.r.o., za účelem poskytnutí služeb (čl. 6 Zákonnost zpracování, odst. 1, písmeno f), oprávněného zájmu, směrnice GDPR). Účelem zpracování těchto údajů může být: realizace testovací jízdy, vypracování nabídky na vozidlo či související služby, nebo upřesnění a potvrzení objednávky na servis vašeho vozidla. Podrobné informace o zpracování vámi poskytnutých osobních údajů.